DOMOWE SPA


90 m², Lublin

Kolejny raz podziwiam swoich klientów za odwagę. Pomysł na zmianę zwykłej, zagraconej piwnicy na przestrzeń piękną i wnoszącą nową jakość do codziennego życia jest bardzo inspirująca.

Miłość do łaźni parowej firmy Starpool – Sweet Spa, zaczęła się od pobytu inwestorów w jednym z włoskich hoteli, a zaowocowała tymnieszablonowym projektem. Z typowej piwnicy domu jednorodzinnego powstało domowe „SPA”, miejsce relaksu i odpoczynku dla domowników i ich gości. Zaprojektowałam miejsce na łaźnię parową, strefę chillout z leżakiem 2 osobowym, TV Z ukrytym nagłośnieniem, schowek na „winiarnię” oraz WC. Jak wiemy piwnica w domu pełni różne funkcje, o których nie mogłam zapomnieć.. np. pralnia czy pomieszczenie techniczne, do którego wejście ukryte jest w ścianie z lacobelu – tuż obok drzwi do małej toalety.
Dużym wyzwaniem projektowym było pogodzenie z jednej strony kluczowego dla inwestorów klimatu miejsca spa – efekt drewna, kamienia, ciepłe kolory i miękkie światło –  z miejscem bezpiecznym i odpornym na wilgoć. Wszystkie materiały są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Zachęcam wszystkich do przyglądania się własnej przestrzeni wokół siebie. Może warto ją wykorzystać bardziej kreatywnie? 😉

SZYBKI KONTAKT
MAAI Design:
ul. Boguckiego 4
01-502 Warszawa, Żoliborz
Telefon: 501 656 601
 

WYCEŃ PROJEKT