PRYWATNA GALERIA


260 m², Warszawa – Wilanów

Nowocześnie. Takim określeniem nazwali swój idealny dom klienci z Warszawy.

Drewno i beton to dominujące materiały, które pojawiają się w większości pomieszczeń. Biały i czarny kamień jest świetnym uzupełnieniem i łącznikiem między tymi dwoma przeciwieństwami. Wyjątkowym, wspólnym mianownikiem wszystkich pomieszczeń jest dodanie akcentów kolorystycznych do stonowanej bazy, dominującej w całym domu. W jadalni jest to tapicerka na krzesłach w kolorze butelkowej zieleni, w gabinecie skórzana pomarańczowa sofa, a w pokoju gościnnym, piękne zasłony w kolorze czerwonego wina.

Długie korytarze i puste ściany w nowoczesnych wnętrzach to idealne miejsca na wyeksponowanie sztuki lub rodzinnych galerii zdjęć. Obrazy w tym projekcie to dzieła zaprzyjaźnionego z klientami artysty, przedstawiające kolorowe sylwetki kobiet.

Pokoje chłopców to istne place zabaw połączone z przestrzenią do nauki i spania. Znajdują się w nich drabinki do wspinania, drążki do podciągania, ścianka wspinaczkowa, huśtawka z liny, fotel wiszący do czytania oraz mnóstwo miękkiej przestrzeni do zabawy z przyjaciółmi. Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o takich pokojach? 😉

Nowoczesne wnętrze to nie tylko wygląd. W tym projekcie zastosowaliśmy mnóstwo inteligentnych rozwiązań, które pomogą mieszkańcom żyć bardziej w stylu zero waste, np. filtr wody, ograniczy kupowanie wody butelkowanej, panele fotowoltaiczne wytworzą prąd, a automatyka zmniejszy jego zużycie.

Dzięki świadomym ekologicznie inwestorom, określenie „nowoczesny dom” nabiera innego wymiaru, który nie jest już tylko trendem, a realnie istniejącą przestrzenią.

SZYBKI KONTAKT
MAAI Design:
ul. Boguckiego 4
01-502 Warszawa, Żoliborz
Telefon: 501 656 601
 

WYCEŃ PROJEKT