PROJEKT KONCEPCYJNY

DLA KOGO ?

Projekt koncepcyjny dedykuję osobom, które potrzebują „pomysłu na wnętrze” w formie fotorealistycznych wizualizacji oraz listy wyposażenia. Pomoc w opracowaniu detali technicznych ze strony architekta, nie jest im potrzebna.

 

JAK WYGLĄDA TAKI PROJEKT ?

Na naszym Instagramie pokazujemy jak wygląda PROJEKT KONCEPCYJNY 

 

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA ?

Zaczyna się od rozmowy telefonicznej lub wymiany maili, po których klient otrzymuje od nas konkretną wycenę. Po omówieniu wszystkich potrzeb klienta i zaakceptowaniu warunków naszej współpracy podpisujemy umowę. Następny krok to wypełnienie przez klienta „ankiety wstępnej”, w której zadajemy mnóstwo pytań o tryb życia, potrzeby, preferowany styl, kto i ile czasu będzie mieszkał w danej inwestycji itp. Po obszernym wywiadzie i wspólnym omówieniu wytycznych rozpoczynamy pracę nad projektem który składa się z 4 etapów:

 

1. INWENTARYZACJA

Jest to wizyta na miejscu inwestycji, podczas której wykonujemy dokładny pomiar wnętrz oraz dokumentację fotograficzną wszystkich pomieszczeń. Jest to ważne do wykonania dokładnych rysunków technicznych przy projekcie kompleksowym. Jeśli inwentaryzacji nie można wykonać to prace wykonujemy na podstawie dostarczonych przez klienta pomiarach lub/i rzutach przekazanych przez dewelopera.

 

2. UKŁAD FUNKCJONALNY

Na podstawie omówionych wcześniej wytycznych do projektu (w formie ankiety wstępnej , zaraz po podpisaniu umowy) wykonujemy kilka układów funkcjonalnych na rzutach 2D dopasowanych do potrzeb klienta. Zawierają one różne układy ścian, pomieszczeń, aranżacji mebli wolnostojących i mebli na zamówienie. Po dokładnym omówieniu i wprowadzeniu zmian, tworzymy szczegółowy plan funkcjonalny, na podstawie którego powstaną wizualizacje.

 

3.  WIZUALIZACJE

Dzięki nowoczesnej technologii tworzymy realistyczne wizualizacje 3D, w których pokazujemy „pomysł na wnętrze”. Jest on wynikiem wcześniejszych ustaleń dotyczących stylu, kolorystyki i materiałów. To najbardziej kreatywna i ulubiona część naszej pracy, dlatego robimy wszystko, aby wizualizacje były jak najlepiej odwzorowane w rzeczywistości.

 

4. ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA

Na podstawie zaakceptowanych wizualizacji, tworzymy listę wyposażenia, która zawiera najważniejsze elementy potrzebne do zrealizowania projektu są to m.in.: armatura, ceramika, meble wolnostojące, lampy wbudowane i wolnostojące, okładziny ścienne i podłogowe oraz nazwy użytych materiałów t.j np. kolory ścian, materiały mebli na zamówienie.

Zestawienie zawiera:

– nazwa pomieszczenia

– nazwa elementu

– link do sklepu, w którym można zakupić dany produkt

Podane zestawienie jest dopasowane do „półki cenowej” ustalonej na początku współpracy. Oczywiście są to nasze propozycje produktowe i klient może w ostateczności dokonać zakupu innego produktu w innym miejscu niż proponowane przez nas.

 

 

WYPEŁNIJ KRÓTKI FORMULARZ PONIŻEJ I SPRAWDŹ JAKA BĘDZIE CENA TWOJEGO PROJEKTU 
PS. MOŻESZ TEŻ ZADZWONIĆ LUB NAPISAĆ MAILA 🙂
SZYBKI KONTAKT
MAAI Design:
ul. Boguckiego 4
01-502 Warszawa, Żoliborz
Telefon: 501 656 601
 

WYCEŃ PROJEKT